Giriş Yap Üye Ol

Hakkımızda

Hakkımızda | pasatekno

Biz Kimiz
1996 yılında Ankara'da Elektronik sektöründe toptan ve perakende olarak faaliyetine başlayan firmamız 2016 yılında Pasa Teknik markası ve www.pasatekno.com internet sayfası ile Toptan ve perakende satış ile Teknik servis faaliyetine devam etmektedir.

Şirketimiz KVK - Genpa - General Mobile - Oppo - Segment bilgisayar - Concord - Platoon - Hadron - Huawei - gibi sektörlerinin öncüsü olan onlarca firma ve markaların bayiliğini alarak Müşterilerine en yeni teknolojik ürünleri sunmaktan gurur duymaktadır. 

Müşterilerimize Bilgisayardan Cep telefonuna, Mp3 çalardan Tablete kadar Tüm elektronik ürünlerde ve bu ürünlerin aksesuar ve yedek parça satışları ile en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. 

Toptan satış
Toptan satış yapan bayilerimiz kurumsal üyelik girişi yaptığı taktirde ürünleri toptan fiyatına indirimli olarak satın almaktadır. 

Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize www.pasatekno.com güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
Zamanında teslim
Tüm ürünlerimiz en kısa surede anlaşmalı kargo firmaları tarafından sizlere ulaşmaktadır. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.
İndirimler www.pasatekno.com'da

Sürekli olarak indirim kampanyaları ile en uygun fiyatlı alışveriş sitesi www.pasatekno.com'dur


İade kolaylığı
Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik iade kargo ücretini de biz ödüyoruz. Detaylı bilgi için kolay iade bölümünü inceleyiniz
BRK-WEB® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.